Muhu Lasteaed 
Eesti English Русский

Teated

 LAPSEVANEMAD, KES SOOVIVAD OMA LAPSELE KOHTA MUHU LASTEAIAS ALATES 01.SEPTEMBRIST 2019, ESITAGE DIREKTORILE KOHASAAMISE AVALDUS HILJEMALT 15.APRILLIKS 2019.

NB!  SEOSES EESTIS LEVIVA TÄITÕVEGA PALUME TEIL REGULAARSELT KONTROLLIDA OMA LASTE PÄID. VAJADUSEL JÄTA LAPS KOJU JA ALUSTA KOHESELT RAVIGA .  rAVIMID ON KÄTTESAADAVAL IGAS APTEEGIS. Meie pingeline lasteaia aasta hakkab vaikselt kevadesse jõudma ning aeg on teha ka laste suvepuhkuse plaane. Selleks, et me saaksime oma tööd paremini organiseerida ja ka puhkusele minna palume teil läbi mõelda oma laste suvine lasteaias käimine. Kui plaanid paigas, siis pange see ka rühmade suvegraafikusse kirja. Tore on kui tabelid saavad täidetud aprilli lõpuks.

Tänud ette ja olge agarad täitma!MUHU LASTEAED
kuulutab välja konkursi järgmistele ametikohtadele
*2 täiskoormusega LASTEAIAÕPETAJA kohta tööleasumisega oktoobris 2019
* 1täiskoormusega koht LASTEAIAÕPETAJA ASENDAMISEKS lapsehoolduspuhkuse ajaks tööleasumisega orienteeruvalt septembris 2019
Konkureerimiseks palun esitada järgmised dokumendid:
*kirjalik avaldus
*CV
*haridust ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad
*motivatsioonikiri
*muud dokumendid, mida kandideerija oluliseks peab
aadressil: Muhu Lasteaed, Liiva k., Muhu v., Saare mk., 94701 või e-posti aadressil reet.hobustkoppel@muhu.ee .  Esitamise viimane päev on 08.juuli 2019. Täpsustavat infot saab tel.45 30 685 või 56 69 1980


* Alates 25.juunist on Muhu Lasteaias avatud 2rühma- "Oravad"+"Jänesed"  ja "Siilid"+"Mõmmid". 4 rühmaga alustame uuesti septembrikuust.
Head suvepuhkust kõigile puhkajatele! 


«
»

 Uudised (1)Uudiste arhiiv
Sisestused puuduvad