Muhu Lasteaed
Eesti English Русский

Teated

NB!

LASTEAED ON JAANIPÜHADE NÄDALAL  AVATUD JÄRGMISELT:

ESMASPÄEVAL, 22.06.  8.00-15.00
TEISIPÄEVAL, 23.06.   SULETUD
KOLMAPÄEVAL, 24.06.  SULETUD
NELJAPÄEVAL, 25.06.  8.00-18.00
REEDEL, 26.06.  8.00-18.00.

AVATUD ON 2 RÜHMA:  MÕMMID+SIILID  SIILIDES JA  ORAVAD+JÄNESED  ORAVATES.

RÕÕMSA KOHTUMISENI!

LASTEAED ON TAAS AVATUD ESMASPÄEVAST, 18.MAIST. IGASSE RÜHMA ON VÕIMALIK VÕTTA 6 LAST KORRAGA. KÕIK LAPSED, KELLEL OLI VAJADUS ON OODATUD.

ÜLEJÄÄNUTELE SOOVIME HEAD SUVEPUHKUST!

LASTEAIA AVAMISEST

Seoses eriolukorra lõppemisega 17.mail avame Muhu Lasteaias kõik rühmad alates 18.maist. Laste arv rühmades on maksimaalselt 6 last, et oleks võimalikult vähem omavahelisi kontakte ja suudaksime hoida igasuguse nakkusohu madalal..
Laps saab lasteaeda tulla:
-           kui see on vältimatult vajalik. Kellel on vähegi võimalik lapsi kodus hoida soovitame lasteaeda tulla alles septembrist.
-          kui tema ise ja lähedased on täiesti terved (ei köha, ei nohu ega muid haiguse tunnuseid).
Laste vastuvõtt toimub  õuealal või terrassidel, vajadusel toimub ka kehatemperatuuri mõõtmine.
Laste toitlustamine hakkab toimuma endiselt söögisaalis ja võimalusel 1 rühm korraga.
Lastele planeeritud ühised üritused jäävad sel kevadel ära. Käime jalutamas ja mängime rohkem oma väljakutel. Suurt väljakut ja sealseid vahendeid kasutame võimalikult kordamööda.
Sellest, kuidas teie laps hakkab lasteaeda edaspidi (kuni sügiseni) kasutama palume kindlasti lasteaeda teavitada meili teel või helistades tel.56 69 1980 (Reet) 45 98 685 (lasteaed).
Kui laps puudub terve kalendrikuu järjest, siis saab teha avalduse ja küsida  kohamaksu vabastust.

NB!

Juunikuust algab ka lasteaia kabinettide remont ja siis tuleb meil arvestada, teatud kitsendustega. Täpsem info suvise töökorralduse kohta tuleb mai lõpus.

Vastavalt Muhu Vallavalitsuse korraldusele 86/28.04.2020 on Muhu Lasteaed jätkuvalt suletud kuni EV Valitsuse poolt kehtestatud eriolukorra lõpuni s.o 17.maini 2020.
Samal ajal on kasutamiseks suletud ka meie mänguväljak!

NB! HEAD LAPSEVANEMAD!
Kõik, kellel on tekkinud seoses kehtiva kriisiajaga majanduslikke raskusi (rahalisi-, toiduainetega vm.)saavad esitada avalduse abisaamiseks Muhu valla sotsiaalnõunikule Triin Valk'ile.
Lisainfot saab: Triin Valk tel. 45 98 196 või 5664 6773, triin.valk@muhu.ee
                        Svea Auväärt tel.5801 7055, lastekaitse@muhu.ee
Olge julged pöörduma!

LAPSEVANEMAD, KES SOOVIVAD OMA LAPSELE KOHTA MUHU LASTEAIAS ,PALUN, ESITAGE DIREKTORILE KOHASAAMISE AVALDUS HILJEMALT 15.APRILLIKS .

Teadmiseks kooliminevate laste vanematele!

Teie lapsed hakkavad koolis käima reedeti kella 9.25 - 11.05 järgmistel kuupäevadel:

Kohtumine 1.klassiga e 0 klass koolis on 28 mail.

Kooliskäimine jääb ära kuni koolide avamiseni.

Aprillikuu tegemised  lasteaias:

Üritusi ei toimu kuna koroona viiruse levikuga seotud eriolukord Eestis kestab!

SEOSES KOROONAVIIRUSE JÄRJEST LAIENEVA LEVIKUGA  ON MUHU VALLAVALITSUSE OTSUSEL MUHU LASTEAED JÄTKUVALT SULETUD  al.13.04. - 03.05.2020.

ALATES 27.03.2020 ON SULETUD KA LASTEAIA MÄNGUVÄLJAK.

UUTE ASJAOLUDE KORRAL INFORMEERIME KOHESELT.
PALUN JÄLGIGE KODULEHTE JA RÜHMA MEILILISTI.
HETKEL ON EV VALITSUS KEHTESTANUD ERIOLUKORRA EESTIS 01.MAINI 2020.

LÄHTUDES EELNEVAST SOOVITAB LASTEAED OLLA KORRALIKULT KODUS JA VIIBIDA VÕIMALIKULT PALJU VÄRSKES ÕHUS.
TÄNAME!
OLGE HOITUD JA TERVED!

PALUN JAGAGE SEDA INFOT KA TEISTE LASTEVANEMATEGA!

NB!  NB!  NB!

- LASTEAIA KINNIOLEKU AJAL TÖÖTAVAD KÕIK, KES KOHAPEAL TÖÖD TEHA EI SAA, KODUS JA VAJADUSEL ON NAD TELEFONITSI KÄTTESAADAVAD.

- MÄRTSIS ON ARVESTATUD LASTEAIA KOHATASU POOLE KUU EEST LAPSE KOHTA s.o.10€. EDASI ON KUUTASUST VABASTUS KUNI  LASTEAIA AVAMISENI.

»

File Moodulid/CMS/News/NewsFront/NewsMini_list.tpl does not exist